Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dyer me rrokullisje > Dyer alumini me rul
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Dyer alumini me rul

Kategoritë e produkteve të Dyer alumini me rul , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dyer alumini me rul , furnizuesit Dyer komercial alumini rul / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Alumini Alloy Roller Shutter Door R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Dyer alumini me rul furnizuesit

Karakteristika materiale: Përdorimi i profileve të qepenave të aluminit me cilësi të lartë, sipërfaqja e pikturës me shumë shtresa ose sipërfaqja e filmit ka funksion të shkëlqyeshëm të rezistencës së gërvishtjeve, jo prishje, të veshur dhe anti-përplasje. Profile të bardha të bardha, duke pranuar përshtatjen masive sipas kërkesave të përdoruesve (gri të lehta, , krem, dru, i ngjeshur, ngjyra e rërës dhe ngjyra e rërës së rërës, etj)


Mbrojtja e integruar dhe karakteristikat dekorative së bashku, zëvendësimi më i mirë i zëvendësimit të sigurisë tradicionale të rrjetit të vjedhjes; mënyra fleksibile në mënyrë të hapur, duke mbështetur kontrollin e dorës, kontrollin e grupit. Dera mund të jetë kanali juaj i shpëtimit të sigurt kur ndodh në rast urgjence.


Kur është në gjendje të ngushtë, mbështesin ventilimin dhe ndriçimin, kjo kontribuon në përmirësimin e efektit të ftohjes dhe ngrohjes së kondicionerit, siguron siguri, komoditet, kursim të energjisë, izolim të zhurmës dhe estetikë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim