Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Rreth nesh
Rreth nesh

Shenzhen Hongfa Automatic Door Co, Ltd, është një kompani e teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara automatike të klasit botëror.

Produktet tona kryesore përfshijnë derën e shpejtë të rrotullimit, derën e akumulimit industrial, derën industriale të rrotullimit, derën e petëzimit PVC, derën e shpejtë të petëzimit, derën e rrotullimit rezistent ndaj zjarrit, derën e ngritjes industriale, derën e induksionit automatik, derën automatike vertikale, derën automatike mjekësore, automatin e çelik inox dyert, porta elektrike e palosshme, dera kodrina kristal, qepalla elektrike e materialeve të ndryshme dhe seritë e parkimit.


factory

office

Lloji i biznesit : Manufacturer , Service

Gama e Produktit : Automatic Door

Produktet / Shërbimi : Dyer me shpejtësi të lartë , Dyert e garazhit , Dyert xhami rrëshqitëse , Dyert e vetë-riparimit , Dyert e shpejta të turbinës , Dera e Hangarit

Punonjësit Gjithsej : 51~100

Kapital (Milion US $) : US$10 Million

Viti i themeluar : 2008

certifikatë : ISO9001 , CE

adresa e kompanise : No. 3, aoxiang road, zhangbei village, xinlian community, longcheng street, longgang district., Shenzhen, Guangdong, China

moreCompany Capacity
Kapaciteti tregtar

Informacion tregtar

Incoterm : FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP

Terms of Payment : L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union

Peak season lead time:One month

Off season lead time :Within 15 workday

Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $) : Above US$100 Million

Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $) : US$2.5 Million - US$5 Million

Informacion mbi eksportin

Përqindja e eksportit : 51% - 60%

Tregjet kryesore : Africa , Americas , Asia , East Europe , Europe , Middle East , North Europe , Oceania , West Europe , Worldwide

Nearest Port : Shenzhen Yantian,Shenzhen Shekou

Modaliteti i importit dhe eksportit: Kanë Licencë të Eksportit

    Numri i licencës së eksportit:

    0163147

    Emri i kompanisë së eksportit:

    Shenzhen Hongfa Automatic Door Co., Ltd

Foto Licence:

Kapaciteti i prodhimit

Nr. I linjave të prodhimit :5

Nr i stafit të QC :5 -10 People

Shërbimet OEM të ofruara :yes

Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :10,000-30,000 square meters

Vendndodhja e fabrikës :3 Aoxiang Road, Zhangbei Village,Ailian,Longgang District,Shenzhen,518172,China

moreProduktet Kryesore
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim