Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Shenzhen Hongfa Automatic Door Co, Ltd, është një kompani e teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara automatike të klasit botëror.

Produktet tona kryesore përfshijnë derën e shpejtë të rrotullimit, derën e akumulimit industrial, derën industriale të rrotullimit, derën e petëzimit PVC, derën e shpejtë të petëzimit, derën e rrotullimit rezistent ndaj zjarrit, derën e ngritjes industriale, derën e induksionit automatik, derën automatike vertikale, derën automatike mjekësore, automatin e çelik inox dyert, porta elektrike e palosshme, dera kodrina kristal, qepalla elektrike e materialeve të ndryshme dhe seritë e parkimit.


factory

office

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Shenzhen Hongfa Automatic Door Co, Ltd, është një kompani e teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara automatike të klasit botëror.

Produktet tona kryesore përfshijnë derën e shpejtë të rrotullimit, derën e akumulimit industrial, derën industriale të rrotullimit, derën e petëzimit PVC, derën e shpejtë të petëzimit, derën e rrotullimit rezistent ndaj zjarrit, derën e ngritjes industriale, derën e induksionit automatik, derën automatike vertikale, derën automatike mjekësore, automatin e çelik inox dyert, porta elektrike e palosshme, dera kodrina kristal, qepalla elektrike e materialeve të ndryshme dhe seritë e parkimit.


factory

office

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim